Branding z polotem! Naming, logo, strony www, copywriting, strategie komunikacji.

Start Content marketing

Content marketing

Masz już jasną, wyrazistą markę. Twoje logo zapada w pamięć, a strona internetowa budzi zaufanie i skutecznie doprowadza Odbiorcę do pożądanej przez Ciebie akcji.

Co dalej? Teraz czas na podtrzymywanie dobrych relacji z Twoimi Klientami i konsekwentne zwiększanie zasięgu. Zadbaj o stałą komunikację. Poznaj nasze rozwiązania.

Social Media

Facebook, Instagram, LinkedIn, Twitter, Google Plus, Pinterest, Myspace i inne – każde z nich to doskonałe medium do komunikacji w internecie. Wybierzemy 1 do 3 najskuteczniejszych dla Ciebie, dzięki czemu Twoja firma będzie mogła najlepiej wyrazić swoją wartość i dotrzeć do zamierzonej grupy Odbiorców. Oferujemy pomoc w zakresie tworzenia, redagowania i publikacji treści. Obsługujemy kampanie marketingowe, a nasza siła tkwi w doświadczeniu, konsekwencji i polocie! Podejmij wyzwanie.

Blog firmowy

Blog firmowy to ukłon w kierunku Odbiorców, ale także wsparcie budowania pozytywnego wizerunku marki. Blogi firmowe zakładamy najczęściej na subdomenach, bądź w wydzielonej zakładce. Są one integralną częścią Twojego serwisu. Regularna publikacja wartościowych treści, zapewni Ci częstsze odwiedziny Twoich stałych Odbiorców, jak również zwiększy ilość wejść poprzez wyszukiwarkę, czy udostępnienia. Dostarczamy unikalny, merytoryczny, zwiększający sprzedaż content.

Zaplecze

W zdecydowanej większości przypadków, zaplecza internetowe wyglądają jak wypchane słowami kluczowymi strony, których zadaniem jest wyłącznie dostarczenie linków do głównej strony firmowej. Dla nas zaplecza same w sobie są stronami, które mają nieść profity! Budujemy je z pomysłem, dlatego bardzo często przeradzają się one w serwisy, które stają się podstawą nowych, nieszablonowych marek. Zyskaj solidne narzędzia przekazu, ciągle udoskonalaj i kreuj!

Podsumowanie

Naszą domeną jest prowadzenie komunikacji poprzez wyżej wymienione działania. Obsługujemy Odbiorców zarówno w języku polskim, jak i angielskim. Pragniemy działać tak, aby wykonywane przez nas zadania nie były jedynie formą zwiększenia prestiżu firmy, a szansą na rozwój. Dla nas liczy się to, aby zainwestowane przez Ciebie pieniądze zwracały się z nawiązką.

Poleć tą stronę:

Potrzebujesz indywidualnej wyceny?