Branding z polotem! Naming, logo, strony www, copywriting, strategie komunikacji.

Start Strona, sklep, serwis internetowy

Strona, sklep, serwis internetowy

Cały zakres oferty znajdziesz poniżej. Jeśli natomiast interesuje Cię poznanie naszego sztandarowego produktu odsyłamy do zakładki Strona internetowa – wersja Standard.

Strona www to Twoja siedziba w internecie. Prowadzą do niej drogi (linki) z mediów społecznościowych, zaprzyjaźnionych serwisów, bądź innych stron, na których mówi się o Tobie!

Zadbajmy o to, aby mówili, jako o firmie godnej zaufania. Stwórzmy stronę internetową, która najlepiej wyrazi Twoje przesłanie.

Copywriting

Treść na stronie to element najważniejszy, dlatego w lekki i przystępny sposób opiszemy to co oferujesz, w czym możesz pomóc, jak zaspokajasz potrzeby swojego Odbiorcy. Przedstawimy Twoje wartości, fizyczne produkty, bądź usługi. Opcjonalnie stworzymy content w języku angielskim lub przetłumaczymy Twoją witrynę. Pomożemy zadbać o każdą zakładkę od strony startowej, call to action, na polityce prywatności kończąc.

Szablon

Pięknie dobrany szablon to niezwykła oprawa treści. Podstawą jest jednak to, aby był on responsywny. Wdrażane przez nas szablony są w pełni zintegrowane z urządzeniami mobilnymi i przeglądarkami internetowymi. Opracowujemy proste i przejrzyste układy strony. To samo dotyczy administracji i aktualizacji wewnątrz panelu zarządzania. Przekazujemy niezbędne instrukcje oraz świadczymy wsparcie na każdym etapie.

Funkcjonalność

Funkcjonalna strona jest przyjazna dla Odbiorców, oraz dla działań Twojej firmy, dlatego w zależności od Twoich oczekiwań, wdrożymy dogodne wtyczki i zastosowania. Sklep internetowy, płatności online, wyszukiwarka imprez, portfolio artystyczne, zaawansowane formularze, integracje z Social Media, mapka dojazdu, statystyki odwiedzin witryny, optymalizacje SEO. Skrzydła oferowanych przez nas możliwości są szerokie.

Podsumowanie

Nasze usługi kierujemy zarówno dla firm, które chcą stworzyć nową stronę internetową, jak również dla tych, które potrzebują zoptymalizować i podnieść poziom swojej obecnej witryny. Stawiamy przede wszystkim na skuteczność, użyteczność i maksymalne odzwierciedlenie przesłania marki, po to aby Twoja współpraca z Klientem była długofalowa.
Rozpocznij z nami nowy projekt, bądź skorzystaj z naszej usługi audytu Twojego obecnego serwisu!

Poleć tą stronę:

Potrzebujesz indywidualnej wyceny?