Branding z polotem! Naming, logo, strony www, copywriting, strategie komunikacji.

Start Załoga, czyli nasz zespół

Załoga, czyli nasz zespół

Szymon Kuźma
Pilot

CEO, Consulting
Wieloletnie doświadczenie w zarządzaniu personelem, produkcją i projektami. Sprawnie doprowadza do celu wytyczone zadania. Zwiększa produktywność.

502 764 997
ceo@samolotni.pl

Ewa Kuźma
Stewardessa

Obsługa Klienta, Content Specialist
Specjalistka ds. tworzenia i redagowania treści. Kreuje przyjazny, merytoryczny i lotny content. Potrafi dopasować swoje przesłanie do faktycznych potrzeb odbiorcy.

781 961 559
bok@samolotni.pl

Szczepan Zmarzliński
Dyspozytor lotniczy

Administrator, Brand Manager
Specjalista ds. kształtowania produktów i budowania świadomości marki w zgodzie z wizją, misją i wartościami nadawcy. Aktywuje przestrzeń potencjału.

577 566 907
admin@samolotni.pl

Szanowni Państwo,

Ponad 10 lat moich doświadczeń zawodowych to w głównej mierze praca w sektorze związanym z produkcją, z czego znaczną część spędziłem w środowisku międzynarodowych korporacji produkujących dla przemysłu lotniczego i obronnego. Moja determinacja i zaangażowanie sprawiły, że w krótkim czasie od pozycji Operatora doszedłem do stanowiska Kierownika Produkcji, a następnie Kierownika Zakładu, co pozwoliło mi na dogłębne poznanie zasad funkcjonowania poszczególnych pionów w organizacjach, jak również całych firmach. Uczestniczyłem w uruchamianiu nowych linii produkcyjnych, wdrażaniu nowych produktów i procesów, podnoszeniu zdolności produkcyjnych, obniżaniu kosztów, określaniu oraz poprawie wskaźników produkcyjnych, tworzeniu planów strategicznych rozwoju firmy.

Moja zawodowa droga to szereg sukcesów, jednak zdarzały się również porażki, które stały się dla mnie nauką i motywacją do ciągłego udoskonalania. Jako człowiek ambitny, jasno określający swoje cele i konsekwentnie je realizujący szukam nowych wyzwań, które pozwolą mi na dalszy rozwój kariery.

Samolotni to miejsce, w którym wraz z moim zespołem, opracowuję kompleksowe rozwiązania dla firm. Z naszym wsparciem możliwe jest wniesienie pozytywnych zmian wewnątrz firm – w tym także na ich stronach internetowych.

Zachęcam do współpracy, dzięki której wspólnie zmienimy oblicze Państwa firmy.

Szymon Kuźma,
CEO CI Consulting, Samolotni.pl

Wysokiej jakości content to podstawa każdej witryny internetowej, dlatego tworzony z pełnym zaangażowaniem, pozwala pozyskać wiernych Odbiorców.

Lekkie pióro oraz zamiłowanie do kreowania różnorodnych treści towarzyszyły mi od zawsze, dlatego pomimo wielu prób zmiany kursu lotu, stale wracałam do pisania. Na przestrzeni lat, ciągłe doskonalenie i szlifowanie różnych aspektów komponowania contentu, tworzenie treści dla potrzeb niezwykle zróżnicowanej grupy Klientów, a także konstruktywne podejście do uwag, rozwinęło moje umiejętności.

Praca, którą z początku traktowałam jako dodatek, stała się moim sposobem na życie i pasją, którą konsekwetnie rozwijam, szukając niezwykłych wyzwań.

Intuicja, wizja, zamiłowanie do odkrywania tajemnic i ciągłe analizowanie sprawia, że wraz z zespołem Samolotni uzpełniamy się wzajemnie, aby zapewnić naszym Klientom pełną satysfakcję z powierzonych nam zadań. Każdy podejmowany przez nas projekt łączy w sobie:

  • interdyscyplinarność – każdy z nas posiada bogatą wiedzę w swojej dziedzinie, przez co dopełniamy się, tworząc najlepsze rozwiązania
  • kompleksowość – wykonujemy każdą realizację począwszy od planu działania, poprzez przygotowanie i wdrożenie oraz stałe doskonalenie
  • różnorodność – połączenie naszych umiejętności oraz profesjonalnego zaplecza, pozwala zrealizować nawet najbardziej wymagające projekty

Znamy swoje atuty, dlatego z wielką przyjemnością pomożemy Twojej firmie wzbić się do lotu i utrzymać wysoko!

Ewa Kuźma
Obsługa Klienta, Content Specialist
Samolotni.pl

Decyzja o „podboju świata”, pokazaniu na szerszą skalę oferowanych przez siebie produktów wiąże się z konsekwencjami. Są nimi przede wszystkim wyzwania, którym trzeba sprostać.

Jako przedsiębiorca masz szereg obowiązków: stworzenie i zaopatrzenie siedziby firmy, logistyka, produkcja, zatrudnienie oddanych i wartościowych pracowników, pilnowanie spraw administracyjno-księgowych, pozyskiwanie Klientów i dbanie o dobre relacje z nimi. Do tego dochodzą inne płaszczyzny życia, takie jak: rodzina, hobby, edukacja.

My również zmierzyliśmy się z powyższymi wyzwaniami i znaleźliśmy na nie sposób. Cała tajemnica dlaczego jedni przedsiębiorcy mimo szczerych chęci tkwią w modelu „jakoś to będzie”, a drudzy prężnie rozwijają swoje skrzydła i szybują wysoko tkwi w dwóch aspektach:

  1. Zrozumienie, wyspecjalizowanie się i kształtowanie w obszarze swoich własnych, wrodzonych predyspozycji.
  2. Umiejętność dostrzeżenia mocnych stron u innych, zaufanie i delegowanie zgodnych z nimi obowiązków!

Samolotni to zespół, którego każdy z uczestników wie w czym tkwi jego moc. Łączy nas pasja do aktywowania przestrzeni potencjału i tworzenia przesłania z polotem. Naszym słowem kluczem jest branding, w tym zakresie oferujemy się jako zewnętrzna firma, której możesz delegować swoje obowiązki. Opracowujemy i aktywujemy marki z polotem. Począwszy od nazwy, logo, kolorystyki, strony www kończąc na wdrożeniu form komunikacji.
Wiemy, w czym jesteśmy dobrzy, nasze doświadczenie i kompetencje pozwalają wytyczać kierunek i wpływać na pozytywne zmiany w firmach naszych Klientów!

Szczepan Zmarzliński
Administrator, Brand Manager
Samolotni.pl

Poleć tą stronę:

Potrzebujesz indywidualnej wyceny?