Branding z polotem! Naming, logo, strony www, copywriting, strategie komunikacji.

Start Produkty Kompas osobisty

Sklep

Kompas osobisty

77,00 

W Samolotni wierzymy, że osiągnięcie prawdziwego, długofalowego sukcesu w biznesie wymaga przede wszystkim zrozumienia własnych wrodzonych predyspozycji i mocnych stron. To sprawia, że możemy przejść do kolejnego kroku jakim jest produkt, który nas odzwierciedla. Podążając tą ścieżką, każdemu z nas zdecydowanie łatwiej o autentyczną samorealizację i polot! W naszej ofercie postanowiliśmy zatem przedstawić niezwykłe narzędzie – Kompas osobisty.

Opracowany w postaci poręcznego planner’a książkowego kompas, pomaga zrównoważyć życie zawodowe i prywatne, a co za tym idzie zwiększać częstotliwość podążania drogą samorealizacji. Narzędzie szczególnie przypada do gustu osobom nastawionym na przedsiębiorczość, budowanie i prowadzenie własnych projektów.

Bez względu na to, czy w chwili obecnej pracujesz na etacie, studiujesz i ciągle poszukujesz swojej ścieżki, marzysz o założeniu własnej firmy, bądź zwyczajnie chcesz coś zmienić w swoim życiu – korzystając z Kompasu możesz sprawnie stworzyć przestrzeń, która pozwoli Ci krok po kroku wdrażać postanowienia i realizować się. Robić to z optymizmem i w zgodzie z własnymi wartościami, talentami, osobowością i pasją.

Kompas to zestaw ćwiczeń, wyzwanie na 77 dni, podzielone na 11 tygodniowych etapów. W ramach poszczególnych kroków możesz szlifować jedną z cnót:

WAGA SŁOWA – SPOKÓJ – ŁAD – OSZCZĘDNOŚĆ – SZCZEROŚĆ – PRACOWITOŚĆ – UMIARKOWANE – CZYSTOŚĆ – POKORA – SPRAWIEDLIWOŚĆ – SAMODYSCYPLINA.

Sumienna realizacja wyzwania i jego poszczególnych elementów pozwoli Ci zwiększyć swoją produktywność, jak i poczucie spełnienia. Spokój, który będzie towarzyszył Twoim działaniom pozwoli z większą odwagą odkrywać nowe przestrzenie Twojego potencjału, co za tym idzie także projektów, które w zgodzie z sobą zdecydujesz się podjąć.

Działaj z powodzeniem!
Poleca Zespół Samolotni

W cenę wliczone są koszty wysyłki na terenie Polski!!

Kategoria:

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o “Kompas osobisty”

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Poleć tą stronę:

Potrzebujesz indywidualnej wyceny?