Branding z polotem! Naming, logo, strony www, copywriting, strategie komunikacji.

Start Produkty Strona internetowa – Standard

Sklep

Strona internetowa – Standard

1 900,00 

Stwórz stronę internetową, która najlepiej odzwierciedli Twój przekaz. Sprzedawaj swoje produkty poprzez mocną, responsywną witrynę.

Kategoria:

Opis

Instalacja skryptu na serwerze

W zależności od Twoich potrzeb proponujemy następujące rozwiązania:
1. Instalację na wskazanym przez Ciebie serwerze;
2. Instalację na wskazanym przez nas serwerze. Rekomendujemy DHosting.
Opłata za hosting i domenę leży w interesie Klienta. W zakresie ceny świadczę wsparcie w w/w temacie.

Dlaczego WordPress?
Skrypt WordPress jest niezwykle elastyczny i na bieżąco aktualizowany. WordPress jest doskonałym narzędziem do prowadzenia bloga, sklepu internetowego, czy stworzenia wizytówki przedstawiającej portfolio firmy. Nasze kilkunastoletnie doświadczenie pracy w tym CMS’ie pozwala mi w prosty sposób wcielać zamierzone cele. Korzystając z WordPressa nie ponosisz żadnych stałych kosztów, co często w perspektywie roku pozwoli Ci odzyskać zainwestowane w budowę strony pieniądze.

Wdrożenie profesjonalnego szablonu.

Dobieramy do Twoich potrzeb w pełni responsywne, systematycznie udoskonalane szablony.

Opracowanie układu strony i rozmieszczenie przesłanej treści

Treść i przesłanie zawarte na stronie mają być jasne i przejrzyste. Budujemy witryny, które są wiarygodne, przez co ich Odbiorcy mogą z przekonaniem zdecydować się na pożądaną przez Ciebie akcję. W skład ceny wchodzi wprowadzenie 5 podstron z przesłaną przez Ciebie treścią.

Konfiguracja wtyczek pozwalających zwiększyć funkcjonalność witryny.

Zainstalujemy do 10 wtyczek, które sprawią, że Twoja strona będzie bardziej użyteczna. Formularz kontaktowy, integracja z Social Media, sklep internetowy, płatności online, galeria zdjęć, antySPAM, mapka dojazdu, statystyki odwiedzin witryny, lub inne wskazane przez Ciebie funkcjonalności.

Opracowanie strony pod kątem SEO i użyteczności.

Optymalizacja jest po to, aby Twoja strona była lepiej widoczna dla wyszukiwarek internetowych, jak również działała szybko i sprawnie na każdym nośniku od komputera stacjonarnego, na telefonie komórkowym kończąc. Użyteczność pozwoli mieć wszystko na swoim miejscu.

Przeszkolenie i wsparcie techniczne

Przekażemy Ci niezbędne informacje, które pozwolą na samodzielną obsługę utworzonej strony. Będziesz potrafił dodawać i edytować produkty, wpisy na bloga, podstrony, wtyczki, zakładki. Co ważne pokażemy Ci, jak zrobić to dobrze. Tak, aby Twoje działania były przyjazne „dla oka”, jak i dla wydajności systemu. Mamy tu na myśli m.in. produktywne i minimalistyczne wykorzystanie przestrzeni.

Po utworzeniu strony będziesz miał możliwość 3 miesięcznych konsultacji i wsparcia technicznego, które pozwoli Ci maksymalnie dopracować szczegóły.

Podana cena jest kwotą netto. Złożenie zamówienia nie jest wiążące. Skontaktujemy się z Tobą w celu omówienia dalszych szczegółów współpracy. Po ich ustaleniu poprosimy Cię o wpłatę zaliczki i wówczas aktywujemy nasze działania.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o “Strona internetowa – Standard”

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Poleć tą stronę:

Potrzebujesz indywidualnej wyceny?